Repertuar
Aktualności
Co gramy w sezonie
Galeria
Edukacja teatralna
Karta rodzinna
Bilety
O teatrze
Kultura bez barier
Przyjaciele teatru
Ogłoszenia i przetargi
Kontakt

Wtorek, 15 września 2020 r.

„Czy umiesz gwizdać, Joanno” wyrusza w Polskę!

W ramach 12. edycji Teatr Polska wyruszamy w podróż po Polsce ze spektaklem "Czy umiesz gwizdać, Joanno?". Sceniczną adaptację książki Ulfa Starka przygotowała dwójka aktorów Guliwera - Anna Przygoda i Tomasz Kowol, przybliżając młodym widzom twórczość jednego z najbardziej cenionych, szwedzkich autorów literatury dla dzieci.
Spośród 115 przedstawień zgłoszonych do udziału w programie, spektakl „Czy umiesz gwizdać, Joanno?” znalazł się w szczęśliwej 19-stce wyróżnionych tytułów, które wyruszą w objazd.
Dotrzemy do Sejn, Suwałk, Ełku, Choroszczy, Konina, Środy Wielkopolskiej oraz Nowej Soli i zagramy łącznie 11 spektakli.

  więcej »
 
Piątek, 11 września 2020 r.

Gramy! Bezpiecznie.

Hurra! Ponownie wracają na naszą scenę fantastyczne spektakle!
Serdecznie zapraszamy na spektakl Koziołek Matołek z uwielbianym przez dzieci tytułowym bohaterem oraz doceniane przez widzów przedstawienie Różowy Gość autorstwa nagradzanych twórców Marii Wojtyszko i Jakuba Krofty !
Zachęcamy również do zakupu biletów przez Internet !
Czekamy na Was !

 
Środa, 9 września 2020 r.

Informacja

 
Poniedziałek, 7 września 2020 r.

Startujemy!

Drodzy Widzowie,
Po długiej przerwie nareszcie starujemy z nowym sezonem!
Bardzo za Wami tęskniliśmy i z radością ogłaszamy, że zapraszamy Was na pierwsze spektakle!
W ciągu ostatnich tygodni zrobiliśmy wszystko, żeby ponownie przyjąć Was w naszym Teatrze. Wdrożyliśmy reżim sanitarny i nowe zasady, dzięki którym wizyta w Teatrze Lalek Guliwer będzie bezpieczna. Od 7 września ruszamy z rezerwacją i sprzedażą biletów, a od 20 września zapraszamy na spektakle Koziołek Matołek i Różowy Gość.
Do zobaczenia!
 
Wtorek, 25 sierpnia 2020 r.

Drodzy widzowie!

Nasz dyrektor Mirosław Korzeb po 29 latach dyrekcji i 38 latach pracy żegna się z Teatrem Guliwer. Ponad 120 premier, udział w kilkudziesięciu festiwalach, współpraca z wyjątkowymi artystami, liczne nagrody i chociażby w minionym 2019 roku blisko 70 tysięcy widzów i 499 zagranych spektakli - dziękujemy Dyrektorze za te wspólne lata i wychowanie tak wielu pokoleń widzów ❤

  więcej »
 
Poniedziałek, 20 lipca 2020 r.

Informacja

Drodzy Widzowie,
Informujemy, że w związku z przerwą wakacyjną kasa Teatru jest nieczynna. Zapraszamy od 18 sierpnia.
Do zobaczenia!
 
« starsze