Repertuar
Aktualności
Co gramy w sezonie
Galeria
Edukacja teatralna
Karta rodzinna
Bilety
O teatrze
Kultura bez barier
Przyjaciele teatru
Ogłoszenia i przetargi
Kontakt

Piątek, 6 listopada 2020 r.

Komunikat 05.11.2020

 
Piątek, 16 października 2020 r.

Gramy dla Was! Bezpiecznie.

Drodzy Widzowie,
Pomimo wprowadzenia w Warszawie czerwonej strefy wciąż dla Was gramy, bezpiecznie! Zgodnie z ogólnokrajowymi wytycznymi i reżimem sanitarnym nasza widownia jest pomniejszona do 25%, co w naszym przypadku stanowi max. 52 osoby na widowni.
Mimo tych wytycznych i ograniczeń liczby widzów, wciąż chcemy dla Was grać, oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Dbajmy o siebie i dbajmy o kulturę, w tym wyjątkowym dla wszystkich czasie.

 
Poniedziałek, 12 października 2020 r.

Startuje wirtualna „Ulica Różana”!

Od 12 października zapraszamy na nowy projekt online - familijny cykl video „Ulica Różana”, który powstał w ramach ministerialnego programu „Kultura w sieci”.
W odcinkowym programie ”Ulica Różana”, wyreżyserowanym przez Ireneusza Maciejewskiego z udziałem aktorów Guliwera, zagadkowi mieszkańcy Teatru dowcipnie i z przymrużeniem oka odkrywają przed widzami teatralne sekrety. Formuła serii nawiązuje do popularnych edukacyjnych programów telewizyjnych dla dzieci sprzed lat. Filmy odsłaniając teatralne kulisy mają bawić i uczyć, rozbudzać zainteresowanie sztuką, poszerzać kompetencje kulturowe i postawy prospołeczne u najmłodszych.

  więcej »
 
Piątek, 9 października 2020 r.

Gramy! Bezpiecznie.

Drodzy widzowie, Nasz repertuar październikowy pozostaje bez zmian!
Już w ten weekend zapraszamy na przedstawienie "Obcy w lesie" - dowcipną historię pełną tajemnic z muppetami w roli głównej!
Czekamy na Was!

 
Piątek, 2 października 2020 r.

Informacja

 
Czwartek, 1 października 2020 r.

Propozycje repertuarowe na październik !

W październikowym repertuarze Teatru Guliwer znajdziemy mozaikę tytułów dla młodszych i tych nieco starszych. Na początku października zapraszamy najmłodszych widzów na "Brzydkie Kaczątko" - idealny spektakl na rozpoczęcie teatralnej przygody z Guliwerem. Różnobarwne zwierzęta, pokazane w planie lalkowo-aktorskim, efektowny ruch sceniczny oraz muzyka, która oddaje koloryt świata natury to ogromne walory spektaklu, na który zapraszamy wszystkich powyżej 3 roku życia.

  więcej »
 
« starsze