Repertuar
Aktualności
Co gramy w sezonie
Galeria
Edukacja teatralna
Karta rodzinna
Bilety
O teatrze
Kultura bez barier
Przyjaciele teatru
Ogłoszenia i przetargi
Kontakt

Czwartek, 9 lipca 2020 r.

Drodzy Widzowie,

Nasz sezon teatralny 2019-2020 powoli się kończy i mimo, że nie wszystko potoczyło się tak jak planowaliśmy, to był to sezon 3 premier teatralnych, 348 spektakli zagranych w siedzibie Teatru i aktywnej działalności w sieci. Optymistycznie patrzymy na kolejny sezon i już we wrześniu startujemy z jesiennym repertuarem oraz naszym projektem online Ulica Różana! Tymczasem ogłaszamy przerwę wakacyjną i wracamy do Was po wakacjach!
 
Wtorek, 30 czerwca 2020 r.

Gramy na Placu Konesera!

Już w najbliższą niedzielę 5 lipca spotkamy się z Wami w końcu na żywo! W ramach akcji Lato Konesera 2020 zagramy o godz. 17:00 nasz minispektakl “Teatr okiem Guliwera” na letniej scenie Placu Konesera!
Zobacz szczegóły o wydarzeniu.
Do zobaczenia!

 
Środa, 17 czerwca 2020 r.

Informacja

Drodzy Widzowie, przekazujemy Wam kilka słów od naszego Dyrektora. Nadal myszkujemy w sieci! i mamy nadzieję - zobaczymy się z Wami we wrześniu na Różanej 16. Tęsknimy!

 
Piątek, 29 maja 2020 r.

Świętujemy Dzień Dziecka!

W tegoroczny Dzień Dziecka zapraszamy na wydanie specjalne cyklu Podróże Plastyczne, w ramach którego wyemitujemy 3 części cyklu podróży do krainy wyobraźni z kartką i pisakiem.
Wyobraźnia nie ma ograniczeń. W wydaniu specjalnym Podróży zapraszamy dzieci do wspólnej zabawy z udziałem ich ukochanych pluszaków, zabawek i lalek. Z pomocą kartki i pisaka spróbujemy wyczarować im światy, o jakich marzą. Możliwe, że ukochany miś marzy o grze w zespole rockowym a ulubiony samochód wolałby latać zamiast jeździć ?
Emisje specjalne Podróży odbędą się na profilu Facebook oraz kanale YouTube w dniach 1,3 i 5 czerwca.
Zapraszamy!
 
Wtorek, 19 maja 2020 r.

Szanowni Państwo, Drodzy Widzowie,

Ze względów bezpieczeństwa kasa Teatru pozostaje zamknięta, w związku z tym zwroty biletów zakupionych w kasie będą dokonywane przelewem. Widzów, którzy wyrażają chęć zwrócenia zakupionych biletów prosimy o dostarczenie biletów wraz z paragonami oraz danymi do zwrotu (imię i nazwisko, numer konta bankowego, numer telefonu) w zaklejonej kopercie z dopiskiem „ZWROT” do siedziby Teatru - pozostawiając ją na portierni Teatru (wejście z bramy) lub przesyłając pocztą na adres:
Teatr Lalek Guliwer
ul. Różana 16
02-548 Warszawa
Wszelkich informacji udziela Dział Organizacji Widowni pod numerem telefonu: 882-561-678 oraz pod adresem e-mail:
organizacja@teatrguliwer.waw.pl
czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-15:00.
Dziękujemy za zrozumienie.
 
Sobota, 16 maja 2020 r.

„ALE TEATR!” w ramach Dnia Teatru Publicznego 2020!

W tym roku obchodzimy Dzień Teatru Publicznego w zupełnie innej formie. Tegoroczna akcja została przeniesiona w całości do Internetu, a my #CZEKAMY na Was na naszym profilu Facebook, gdzie od niedzieli 17 maja do 23 maja będziemy prezentować serię klipów dokumentalnych pt. „Ale Teatr!” w reżyserii Joanny Zdrady. Z kamerą ZOOM odwiedzimy bohaterów spektaklu "Ale Kino". Co robią kiedy nie ma ich na scenie? Słoń, który smaży naleśniki czy Małpa w kąpieli - to tylko niektóre z naszych niespodzianek. Aktorzy Teatru Guliwer w krótkiej i zabawnej formie opowiedzą widzom o kulisach swojej pracy w Teatrze. Zobacz odcinki!


  więcej »
 
« starsze